Hallgatói tréning a DANA-nál

Dana idén már másodszor adott otthont egy szervezetfejlesztési tanórának, amikor is egyik tárgyalóját vagy oktató termét rendelkezésre bocsátotta, és biztosította a szükséges catering szolgáltatást is az egyetem hallgatóinak.

Nagy lelkesedéssel és örömmel érkeztek mesterszakos hallgatóink a DANA új gyáregységébe 2018 október 18-án, ahol a Dana Hungary Kft. vendégül látta a „Szervezetpszichológiai és vezetői tréning „ kurzusunkat.

Már szinte hagyománynak tekinthetjük, hogy a győri ipari park második legnagyobb vállalata komoly támogatást ad a szervezetfejlesztési tantárgyak minőségének intenzív növeléséhez, és helyszínt biztosít annak megtartásához. Nagy Mihály, a cég Country HR menedzsere már többször volt vendégelőadója a vezetés-szervezés szak előadásainak, és tanácsaival ötleteivel segíti a HR témájú kurzusok tananyagfejlesztését.

A vállalat idén megnyitott új Light Vechicle gyárában egy modern tréning-oktató teremben tarthattuk meg a szervezeti és vezetői tréningünket, amelyen a cég HR Business partnere, Gerő Mária mutatta be a Dana hazai tréning és coaching gyakorlatát. Majd a hallgatók 2 napon keresztül egy mintatréningen vehettek részt, ahol maguk is tanulhattak, valamint tarthattak egy-egy tréning blokkot.

Köszönettel tartozunk a Neuperger Zsófiának az új LV Divízió HR vezetőjének és munkatársainak, akik kiváló házigazdaként gondoskodtak kényelmünkről. Nagyon örülünk, hogy a Dana magyarországi vezetése ígéretet tett arra, hogy a jövőben is szívesen szponzorálja ezeket az alkalmakat, és további területeken is bővülhet együttműködésünk.

Legközelebb 2018 november 14-én érkeznek hozzánk a Dana HR vezetői, hogy egy interaktív előadás keretében bemutassák a vállalat tehetségmenedzsment folyamatait.

Képek 1 a Dana tréningről

Képek 2 a Dana tréningről