Pannonhalmi marketing kommunikációs terv – Verseny 2018. tavaszi félév

Pannonhalma város Önkormányzata és a Széchenyi István Egyetem Kautz Gyula Gazdaságtudományi Kara pályázatot hirdetett a településmarketing és marketingkommunikáció iránt érdeklődő hallgatók számára Pannonhalma város turisztikai desztinációs marketingkommunikációs kampányának megtervezésére és elkészítésére.

A 2018. februárban meghirdetett pályázat célja, hogy a diákok a megszerzett elméleti tudást a gyakorlatban is hasznosíthassák, kapcsolatot építhessenek településmarketinggel és marketingkommunikációval foglalkozó szakemberekkel, Pannonhalma város turisztikai desztinációs marketingtevékenységét segítő új kreatív megoldások tervezése és kidolgozása során.

A Kereskedelem és marketing szak III. évfolyamos hallgatói közül több csapat részt vett a versenyen.